Kontaktujte nás

Shandong Huaxia Group Co., Ltd

Adresa společnosti: Huaxia Road, Weihai, Shandong provincie

Tel:0086-0631-5991999

Fax: 0086-0631-5999076

Mobilní telefon: 13573745628

Zip kód: 264205

Správce: Frankchao

E-mail:whdaisuo@hotmail.com

Princip struktury a použití větrné hořáky

- Oct 26, 2017 -

Zvedání hlavně pomocí vysokotlakého ventilátoru (speciální), sacího potrubí, uzavřené skříně, nastavte přepážku s hmotností po složení větrných potrubí.

Hoist Pracovní princip: spusťte odstředivý vysokotlaký ventilátor, trubku, krabici za vzniku podtlaku, výstup byl uzavřen, přívodní sací vítr současně s tvorbou vzduchu, do vdechování materiálů, materiálů do box, zastavení a pádu do výtlačného otvoru, když má výpustní otvor určitou váhu automaticky otevřený, materiál se současně uvolní do vzduchu tak, aby byla krabice v určitém podtlaku podtlaku, aby různé materiály mohly upravit rychlost větru, dosáhnout kontinuity Současně, vyloučení materiálů, než je hmotnost lehkých nečistot a malých materiálů. Současně v přívodním portu zabráníte více než váhu zbytků materiálu, jako jsou kameny a tak dále.

Výtah Hlavní rysy: silná kontinuita, vhodná pro rovnoměrné zrnité materiály, jako je kukuřice. Rýže, pšenice, sójové boby, řepky, atd. V procesu modernizace můžete jít do komplexu, můžete zabránit nadměrné hmotnosti ostatních materiálů, které jsou vdechovány.

Výtahy Hlavní použití: částice kukuřice níže, částice řepkového oleje uvedené výše, které jsou běžně používané pro zlepšení rýže, pšenice, sójových bobů, řepky a jiných částic s jednotnou hmotností materiálu, zejména z nečistot materiálu v účinku, jsou zjevné.

Rozsah instalace: Spodní část přívodního potrubí musí zůstat přerušovaná, musí přinést svůj vlastní materiálový tlak. Plochá instalace vyžaduje velký hrnec. Do instalace je zapotřebí hloubka 20-40 cm hlubokého, průměr 0,5 mm, dále pak spodní část hrnce.

Nevýhody kladkostroje: výkon potřebuje velké, jsou obecně konfigurovány 1,5 kilowatty dvou motorů, náklady na stroj jsou vysoké.

Prach je obtížný a obtížný. Odpovídající nárůst nákladů.


Související zprávy

Související produkty