Kontaktujte nás

Shandong Huaxia Group Co., Ltd

Adresa společnosti: Huaxia Road, Weihai, Shandong provincie

Tel:0086-0631-5991999

Fax: 0086-0631-5999076

Mobilní telefon: 13573745628

Zip kód: 264205

Správce: Frankchao

E-mail:whdaisuo@hotmail.com

Výhody stožáru jeřábu

- May 19, 2017 -

Derrick Crane (derrick) ke stožáru pro tělo otočení ramene jeřábu. Stožárový jeřáb se skládá ze stožáru, dynamického zdvihacího systému a stabilizačního systému. Hlavní komponenty ze stožáru, výložníku, podpěrného zařízení a zvedání, luffingu, rotujícího složení těla.

V souladu s podpůrným způsobem podklaný Derrick Crane a kabelový typ Derrick Crane. Zvedací stožárový jeřáb podporuje stožár se dvěma ocelovými rampami, které jsou delší než stožár a mohou se otáčet jen o 270 °, ale jeřáb pokrývá malou plochu. Kabelový žeriav se používá ke stabilizaci stožáru pomocí více kabelů

, To znamená, že v dolní části stožáru nainstalovaný otočný talíř, rameno kratší než stožár, lze otočit o 360 °.

Derrick Stožárové jeřáby se obecně používají k nastavení vlastní kladkostroje a lana pro vlastní nastavení, s lehkou strukturou, jednoduchou převodovkou, snadnou montáž a demontáž. Široce se používá při nakládání a vykládání pevných předmětů a při instalaci velkých zařízení.

① vertikální montáž stěžně, poháněná otočným mechanismem, se může otáčet kolem své osy. Přestože stožár má podpěrné zařízení, ale je obtížné přísně stát vzpřímeně, tak mechanismus otáčení pomocí pohonu lanového drátu, to znamená na spodní straně stožáru instalovaného otočného stožáru kolem drátu, s reverzibilním zvedákem tam a zpět vytáhnout stožár.

② výložník a spodní část závěsu stěžně, se stožárem s rotací a pod působením skupiny kladky může být amplituda stoupání.

③ podpěrné zařízení sloužící k podepření stožáru ve svislé poloze.

④ zvedání, variabilní amplituda, rotační zvedák jsou instalovány v jeřábu mimo strojovnu.


Související zprávy

Související produkty