Kontaktujte nás

Shandong Huaxia Group Co., Ltd

Adresa společnosti: Huaxia Road, Weihai, Shandong provincie

Tel:0086-0631-5991999

Fax: 0086-0631-5999076

Mobilní telefon: 13573745628

Zip kód: 264205

Správce: Frankchao

E-mail:whdaisuo@hotmail.com

Bezpečnostní technické požadavky na zdvihací zařízení pro jeřábový jeřáb

- Jul 10, 2017 -

1. Naviják Derrick jeřáb musí splňovat následující požadavky:

(1) Při instalaci by měla být základna stabilní a pevná, okolní drenáž by měla být odblokována, kotevní sada spolehlivá a měla by být umístěna do pracovního prostoru, měla by být schopna vidět personál velení a přetáhnout nebo zvedat předměty.

(2) Derrick Jeřáb Operátoři by měli zkontrolovat naviják a pevná zemní pružná spojka by se neměla uvolňovat. Měli byste zkontrolovat bezpečnostní zařízení, ochranné prostředky, elektrické vedení, 0 nebo uzemňovací vedení, brzdová zařízení a lana, všechny před použitím.

(3) Jeřábový jeřáb Použitím pásu nebo otevřeného převodového dílu byste měli nastavit ochranný kryt a vodicí kladka by neměla být použita k tažení řemenice desky.

(4) Směr otáčení bubnu musí odpovídat směru vyznačenému na ovládacím spínači.

(5) Odbočovací jeřáb Vzdálenost od osy k první vodicí kladce, drážkovaný naviják by měl být větší než 15 násobek šířky navijáku a cívka No Groove by měla být větší než 20krát větší než šířka navijáku . Pokud je lano ve střední poloze navijáku, musí být kladka kolmá na osu navijáku a její svislost umožňuje, aby odchylka byla 6 °

(6) Drátěné lano by mělo být pevně spojeno s navijákem a závěsnou klecí, nikoliv s hřebenem nebo třením na zemi, procházet silnicí, měla by být nastavena ochrana proti přejezdu.

7. Derrick Crane struktura je jednoduchá, kapacita je velká, spoléhat se na každý kořenový kabel rovnoměrně vytáhnout hlavní pól udržet svislou. Dokud je kotva na zemi lehce uvolněná, může to způsobit náklon hlavního pólu a závažnou nehodu. Proto před zvednutím zátěže těžkých závaží by měla být osoba, která by měla zkontrolovat pevný stupeň ukotvení. Všechny kabely by měly být rovnoměrně nucené, hlavní tyč by měla být udržována ve vzpřímené poloze.

8.Derrick Jeřáb Při práci musí být otočné lanko žeriava v napnutém stavu. Vratné zařízení musí mít bezpečnostní brzdový ovladač.

9. Když se zdvihání pohybuje na malé ploše, způsob nastavení délky kabelu lze použít k stabilizaci hlavní tyče ve svislém stavu. Když se jeřáb pohybuje, jeho základna by měla být opatřena dostatečným množstvím nosných pražců a válečků a zdvihací rameno by mělo být utaženo před směr pohybu. Při pohybu se hlavní pól nesmí naklánět, těsnost kabelového větru by měla být konzistentní. Je-li vzdálenost daleko, vzhledem k omezením kabelových větrných lan lze použít pouze pro demontáž a překládku po reinstalaci.


Související zprávy

Související produkty