Kontaktujte nás

Shandong Huaxia Group Co., Ltd

Adresa společnosti: Huaxia Road, Weihai, Shandong provincie

Tel:0086-0631-5991999

Fax: 0086-0631-5999076

Mobilní telefon: 13573745628

Zip kód: 264205

Správce: Frankchao

E-mail:whdaisuo@hotmail.com

Bezpečné provozní postupy pro zařízení pro vibráci s vysokou frekvencí

- Oct 11, 2017 -

Za prvé, vibrační Stroje na stohovací stroje, musí být obeznámeni s mechanickou strukturou, výkon, provozní náležitosti a bezpečnostní opatření, po absolvování zkoušky a získat certifikát, mohou být provozovány samostatně.

Za druhé, operátor v operaci, musíme se zaměřit na energii. Ne s nesouvisejícími pracovníky, kteří se smíchem, hrou, potížemi, operacemi nesmí kouřit a jíst jídlo.

Za třetí, přísná shoda s vibracemi předpisů o údržbě pilířských strojů dělají dobrou práci na všech úrovních údržby, aby bylo zajištěno, že vibrační stroj pro piloty je často v dobrém stavu. A měli byste věnovat pozornost rozumnému použití, správnému fungování.

Za čtvrté, vibrační pilířský stroj v dřívější práci by měl provádět následující přípravky:

1, aby pracovníci stavby pochopili stavební podmínky a úkoly, a stavební problémy nalezené v této třídě by měly věnovat pozornost záležitosti.

2, podle konstrukčního personálu požadovaného nárazovou silou, nastavte pozici ozubených kol v vibračních polohách.

3, zkontrolujte kabel, izolace vodičů je dobrá. Zkontrolujte správnost kontaktu s regulátorem, hranice jsou správné.

4, zkontrolujte, zda napájecí napětí odpovídá požadavkům.

5, podle denních položek údržby na ministerstvu mazání, údržby.

5, vibrační pilový stroj při práci bezpečnostních opatření:

1, práci s vibračními pilieremi, musí být někdo povel. Velitelé a provozovatelé by se měli navzájem zkontrolovat, než si vzájemně spolupracují. Práce by měla být úzce spojena.

2, začátek vibrace, aplikace zvonů nebo jiné prostředky k vyslání signálu, který informuje okolní zaměstnance, aby odešli.

3, vibrační Piling Stroj a hromádkový uzávěr, hromádkový uzávěr a trubkový sloup (nebo pilot) rovinné na podložce ploché, kravaty šrouby by měly být utaženy, a měli byste vždy zkontrolovat, zda je volné.

4, stroj pro vibrační piloty by měl být spuštěn pomocí souboru s nízkými otáčkami, aby se urychlil až na vysokou rychlost.

5, vibrace Soustružení Stroj by měl být pečlivě sledován na proudu ústředny, indikaci napětí. Pokud by došlo k abnormálním nebo jiným neobvyklým okolnostem, měla by se okamžitě zastavit kontrola.

Prodej pilařské techniky Tel: 159 4921 2354 Pan Zhang

6, často kontrolujte teplotu ložisek a šrouby ložiskového víka jsou volným jevem, abyste přísně zkontrolovali uvolnění spojovacího šroubu excentrického železa, abyste předešli nehodám.

7, vibrační jímka, sloupec (nebo hromada) kolem stanice je přísně zakázán.

8, vibrační Pilíř Stroj s vodou, sání sedimentace by měl být v kontaktu s příslušným personálem, a v práci vzájemné péče.

9, délka řetízku nebo hromady a instalace víčka pilotů musí zaměstnanci nosit bezpečnostní pásy.

10, proces potopení vibrací, je přísně zakázána mechanická údržba, údržba.

6, stroje vibrační pilíř přestat pracovat, by měl okamžitě odpojit napájení a piloty stroje a motory ke kontrole, údržbu.

7, vibrační štípací stroj dlouhodobě invalidní, by měly být uloženy v úložišti, motor dělat dobrou práci na ochranu proti vlhkosti, řídit nástroj na disku, by měl být odstraněn úschovna box.


Související zprávy

Související produkty