Kontaktujte nás

Shandong Huaxia Group Co., Ltd

Adresa společnosti: Huaxia Road, Weihai, Shandong provincie

Tel:0086-0631-5991999

Fax: 0086-0631-5999076

Mobilní telefon: 13573745628

Zip kód: 264205

Správce: Frankchao

E-mail:whdaisuo@hotmail.com

Klasifikace a klasifikace Derrick Jeřábu

- Jun 19, 2017 -

Derrick jeřáb má jednoduchou výrobu, snadnou montáž a demontáž, od hmotnosti (až do výše 1 000 kN), omezené terénem a dalšími vlastnostmi. Ale jeho flexibilita je špatná, pracovní poloměr je malý, pohybuje se obtížnějším a potřebuje vytáhnout více kabelových větrných lan, je obecně použitelný pouze pro instalaci koncentrovanějších inženýrských projektů.

Derrick jeřáb lze rozdělit na: jednonohé tyče, pruty, konzolové tyče a kabelový typ Derrick Crane.

Jedna noha

Jednodotykové tyče, zdvihací kladka, kladkostroj, kabelové lano a kotva a další součásti. Při použití musí být tyč udržována ve sklonu nejvýše 10 "tak, aby nedošlo k zasažení tyče při zvedání součásti. Spodní část tyče je nastavena tak, aby se mohla táhnout, aby se mohla pohybovat. závislý na kabelovém lanu a konec lana je upevněn na horní straně stožáru. Druhý konec upevněný na kotvě, kabelové lano je obecně nastaveno na 4. Podle různých výrobních materiálů, pouze dřevo samotné nohy tyče, ocelové trubkové nohy a kovové mřížové provedení v jednom chodci a tak dále.

Slovo tyč

Slovo tyč je tvořeno dvěma kulatiny nebo dvěma ocelovými trubkami s ocelovými lany nebo kusy železa. Dvě tyče se v horní části protínají v úhlu 200-300 s ojí, případně se stahovací šňůrkou ve spodní části, čímž se vyváží horizontální síla samotné páky. Jedna z tyčí je opatřena vodicí kladkou na dně tyče, která je připojena k zvedacímu stroji a je spojena s kotvou pomocí lanového drátu, aby se zajistilo, že během zvedání

Spodní pevná část. Slovní tyč je nakloněna dopředu, ale naklonění by nemělo přesáhnout 1/10, a vpředu, za použití dvou kabelových vlečných lan.

Výhodou tyče je, že boční stabilita je lepší a kabelové lano je menší. Nevýhodou je, že rozsah činností zdvihacího členu je malý.

Pro montáž těžkých sloupů nebo jiných těžkých komponent.

3. konzolové tyče

Uprostřed středu tyče nebo ve výšce 2/3 instalované na výložníku, to znamená do konzolové tyče. Zvedací tyč lze otáčet a kolísat, jak je znázorněno na obrázku 8-9c.

Konzolová tyč se vyznačuje velkou výškou zvedání, zvedací tyč se může pohybovat okolo 1200-2700, vhodná pro zvedání vysokých

Větší součást.

4. Kabelový typ Derrick jeřáb

V jediné noze spodního konce tyče lze instalovat 3600 otáček a vzhůru od zvedací tyče. Má velký poloměr zdvihu, může být zavěšené součásti na účinný poloměr zdvihu libovolné polohy. Struktura mřížky jeřábu Derrick od hmotnosti až do 600 kN, výška zdvihu až 80 m, nevýhodou je více kabelového větru.


Související zprávy

Související produkty