Kontaktujte nás

Shandong Huaxia Group Co., Ltd

Adresa společnosti: Huaxia Road, Weihai, Shandong provincie

Tel:0086-0631-5991999

Fax: 0086-0631-5999076

Mobilní telefon: 13573745628

Zip kód: 264205

Správce: Frankchao

E-mail:whdaisuo@hotmail.com

Základní charakteristika vertikálního výtahu

- May 19, 2017 -

Vertikální zvedací řada výrobků přenosovým zařízením, funkčními součástmi, podle určitých pravidel a struktury formy, se specifickou funkcí výrobku. Následující analýza základních charakteristik vertikálních zvedacích strojů zahrnuje:

(1) integrity. Vertikální stroj se skládá z několika částí, zejména hnacím zařízením, horním tělesem, válcem, trakčním mechanismem, koncovým boxem, plošinou a dalšími součástmi, různými součástmi různých funkcí, v souladu s určitým pořadím pro dokončení koordinace dokončení montáže Celkové funkční požadavky.

(2) korelace. Spojením přívodu energie vedením horní části hlavy osy otáčení pohybu a následným pohonem prvního kola a hřídele hřídele mezi trakčními součástmi k chodu a nakonec dosažení účelu zvedání materiálu. Specifický vztah mezi komponentami je organický, vzájemně propojený, interaguje a omezuje se navzájem.

(3). Úkolem produktu vertikálního zvedání je dokončit výrobek, který určil uživatel, aby zvýšil požadavky na výšku a dodání.

(4) struktura hierarchie. Stroj se skládá z řady konstrukčních prvků, dílů několika součástmi a částí kompozice, přičemž součásti mohou být rozděleny do několika částí. Struktura vertikálního výtahu může být rozdělena na nejmenší části principu funkčního rozkladu.


Související zprávy

Související produkty