Kontaktujte nás

Shandong Huaxia Group Co., Ltd

Adresa společnosti: Huaxia Road, Weihai, Shandong provincie

Tel:0086-0631-5991999

Fax: 0086-0631-5999076

Mobilní telefon: 13573745628

Zip kód: 264205

Správce: Frankchao

E-mail:whdaisuo@hotmail.com

Očekává se, že ekonomika v druhém čtvrtletí udržuje středně vysokou rychlost.

- Aug 02, 2018 -

V prvním pololetí růst průmyslových podniků nad stanovenou velikostí činil 6,9%, což bylo v prvním čtvrtletí vyšší než tempo růstu 6,8%. Od ledna do května se meziroční nárůst indexu produkce národního průmyslu služeb o 8,1%. Vzhledem k tomu, že zpracovatelský průmysl představuje velký podíl průmyslu, může být posouzen zpracovatelským průmyslem a odvětvím služeb. V první polovině roku je ekonomika pravděpodobně 6,8%.

Národní statistický úřad oznámil první polovinu roku (16. července) a je zde více než 10 dní. Ning Jiyu, ředitel Národního statistického úřadu, v rozhovoru s CCTV nedávno uvedl, že od počátku letošního roku udržuje národní hospodářství stabilní a stabilní pokrok. Médium je v dobrém vývojovém trendu. Silná houževnatost, velký potenciál a silná vytrvalost.

V prvním čtvrtletí vzrostla ekonomika o 6,8% a očekává se, že hrubý domácí produkt (HDP) ve druhém čtvrtletí bude i nadále udržovat střednědobý až vysokorychlostní růst. "Z krátkodobého nebo střednědobého a dlouhodobého hlediska máme důvěru a podmínky, abychom viděli, že čínská ekonomika zůstane dlouhodobě dobrá," uvedl.

Přestože čísla za první pololetí dosud nebyly ohlášeny, podle indexu zpracovatelských nákupních manažerů (PMI) z června a indexu nevýrobní obchodní aktivity čínská ekonomika v první polovině roku nadále silně rostla.

Vzhledem k tomu, že přidaná hodnota průmyslové přidané hodnoty a průmyslové služby v průmyslu v Číně představovala přibližně 80% celkové ekonomiky, vzhledem k dobré situaci v zemědělské produkci činila ekonomika v první polovině roku přibližně 6,8%.

Lian Ping, hlavní ekonom z Centra finančního výzkumu Bank of Communications, konstatoval 4. července, že některé údaje v první polovině letošního roku se poněkud zpomalily. Nicméně odolnost čínské ekonomiky se v posledních letech výrazně zvýšila a tempo růstu průmyslové výroby je v posledních letech stále na vysoké úrovni. Doporučuje se, aby hrála pozitivní roli v oblasti fiskální politiky. Přiměřeně zvýšit finanční podporu na investice do infrastruktury, podpořit daňovou reformu, výrazně snížit daňové zatížení střední třídy, zejména mzdové pracovníky ve městech, a účinně aktivně reagovat na vnější nejistotu.

Hospodářství bylo v prvních šesti měsících stabilní.

Národní statistický úřad zveřejní údaje za první pololetí 16. července. Ze současných údajů za leden až červen se celková ekonomika neustále zlepšuje.

Podle údajů Ministerstva zemědělství a záležitostí venkova je letošní letní plodina stále rok nárazníku. Hlavním tělem letního zrna je pšenice a současná situace sklizně je dobrá. V roce 2018 byla plocha letních obilovin 408 milionů mu, což bylo o něco nižší než v předchozím roce, ale celkově je to dobrá sklizeň.

Ve výrobní a servisní oblasti je situace v oblasti výroby dobrá.

Podle údajů Národního statistického úřadu byl v červnu 2018 celkový index PMI 54,4%, což bylo méně než 0,2 procentního bodu v předchozím měsíci, což je ještě vyšší než průměr 0,3 procentního bodu v první polovině roku, a nadále byl nad kritickým bodem, což naznačuje, že čínské podniky byly v současné výrobě a provozu. Aktivita se neustále rozvíjela a rychle rostla.

Pokud jde o specifické položky, Čínský index výrobních výrobních manažerů (PMI) činil v červnu 51,5%, což je o 0,4 procentního bodu více než v předchozím měsíci a je v průměru o 0,2 procentního bodu v první polovině roku. Celkový zpracovatelský průmysl se dále rozšiřoval.

Čínský index nevýrobní podnikatelské činnosti v červnu činil 55,0%, což představuje zvýšení o 0,1 procentního bodu oproti předchozímu měsíci av průměru o 0,2 procentního bodu v první polovině roku. Nezpracovatelský průmysl udržoval stabilní a dobrý vývojový moment.

Zhang Liqun, výzkumný pracovník ve Výzkumném centru výzkumu Státní rady, se domnívá, že index PMI v červnu mírně klesl a nadále zůstal nad 51%, což naznačuje, že ekonomika i nadále udržuje stabilní růst.

Většina podindexu PMI klesla v červnu, což může souviset s účinkem svátku festivalu Dragon Boat Festival, který zkrátil červnový pracovní den o dva dny od května (PMI je měsíční údaje o kruhu).

"Odmítáme tento dopad, můžeme si myslet, že výroba, zakázky, zadávání zakázek a další činnosti jsou obecně stabilní a ekonomika je stabilní a trend se dále rozvíjí. Je třeba věnovat pozornost poklesu objednávek na vývoz a dovoz, což může znamenat nárůst kolísání dovozu a vývozu zahraničního obchodu. "Analyzoval.

Reportér 21. století Business Herald se dozvěděl, že současná vývojová situace průmyslu výroby a služeb v lednu až květnu je obecně dobrá.

V prvním pololetí růst průmyslových podniků nad stanovenou velikostí činil 6,9%, což bylo v prvním čtvrtletí vyšší než tempo růstu 6,8%. V lednu až květnu vzrostl meziroční růst indexu produkce národního průmyslu o 8,1% a růst byl o 0,1 procentního bodu rychlejší než v lednu až dubnu, což bylo stejné jako tempo růstu 8,1% v lednu - Březen. Vzhledem k tomu, že zpracovatelský průmysl představuje velký podíl průmyslu, může být posouzen zpracovatelským průmyslem a odvětvím služeb. V první polovině roku je ekonomika pravděpodobně 6,8%.

Rychlý růst ve zpracovatelském průmyslu a odvětví služeb

Podle reportéře 21.století Business Herald činí účetní HDP Číny metodu výroby, která je souhrnem účetnictví zemědělství, druhotného průmyslu a odvětví služeb. Sekundární průmysl zahrnuje průmysl a výstavbu. Vzhledem k tomu, že zpracovatelský průmysl zaujímá většinu odvětví, když je index indexu odvětví služeb a indexu nákupu výrobců dobrých, lze předpokládat, že situace v hospodářském vývoji je dobrá.

Existuje mnoho údajů, které ukazují rychlý růst.

Například národní produkce surové oceli v květnu činila 81,127 mil. Tun, meziročně o 8,9% více a kumulativní produkce činila 369,859 miliard tun, což je nárůst o 5,4%. Měsíční nabídka surové oceli v květnu byla měsíčně vysoká, což představuje nárůst o 5,7% oproti předchozímu měsíci. Roční produkce v květnu se blíží úrovni 1 miliardy tun, což odráží optimistickou výrobní situaci.

Ma Zhongpu, odborník na ocelářský majetek, poukázal na to, že současná výroba oceli se zrychluje, protože pravidelné ocelárny mají desítky milionů tun poptávky (původně pro pásovou ocel) po odstranění pásů v loňském roce. Nyní je zisk na tunu surové oceli 600-1000 juanů, zisk je dobrý a podnik urychluje výrobu. Současná míra růstu investic do infrastruktury však není vysoká a tak velký objem surové oceli nemusí být nutně strávitelný.

U některých průmyslových ekonomických digitálních dat není ideální, potřebuje komplexní analýzu.

Mao Shengyong, mluvčí Národního statistického úřadu, uvedl 4. července, že průmyslové zisky nad jmenovitou velikostí v lednu až květnu letošního roku byly srovnatelné s minulým rokem, protože vzorek se změnil. Počet podniků nad jmenovitou velikostí se v letošním roce snížil, čímž se vyloučí skutečnost, že průmyslové podniky jsou nad stanovené velikosti Některé faktory dvojího započítání, od ledna do května se zisky průmyslových podniků nad stanovenou velikostí meziročně zvýšily o 16,5% , O 1,5 procentního bodu rychleji než v lednu až dubnu. "Tyto údaje o zisku jsou pravdivé a spolehlivé a jsou skutečně srovnatelné, což odráží vývoj podnikání společnosti a koordinaci s relevantními údaji." Analyzoval.

Uvádí se, že z indexu fyzikálních veličin se v lednu až květnu zvýšila průmyslová spotřeba elektřiny v Číně o 7,7% meziročně o 1 procentní bod rychleji než v lednu až dubnu; objem nákladu vzrostl meziročně o 7,0%, což bylo o 0,4 procentního bodu rychlejší, z toho objem nákladu na železnici vzrostl. 7,2%, což představuje nárůst o 1,1 procentního bodu.

Z pohledu zdanění firem se domácí daň z přidané hodnoty meziročně zvýšila o 19% v prvních pěti měsících, z čehož průmyslová daň z přidané hodnoty vzrostla o 16,6%. Podle relevantních údajů oddělení vzrostl celkový zisk státních podniků o 20,9% v prvních pěti měsících roku a tempo růstu čistého zisku nefinančních podniků v prvním čtvrtletí činilo 23,6%. Tempo růstu průmyslových zisků je shodné s těmito údaji a trend je konzistentní.

Skryté nebezpečí udržitelného hospodářského růstu v Číně jsou však relativně velké. Například současné ceny národních bytů, zejména ve druhém, třetím a čtvrtém měřítku, rychle rostou. Ve vnější poptávce existuje obrovská nejistota.

Qi Feng, ředitel Úřadu pro analýzu ekonomických systémů Ústavu matematiky a technologie Čínské akademie společenských věd, se domnívá, že je třeba věnovat pozornost současným vysokým cenám průmyslové výroby. Vzhledem k rychlému nárůstu cen bydlení je obtížné snižovat náklady na tradiční výrobu a ovlivnit dlouhodobou udržitelnost ekonomiky. Dopad, náklady na odvětví služeb také vzrůstá.

Podle pochopení je vzhledem k současné vysoké poptávce po snížení rizika místního dluhu pro místní samosprávy obtížné investovat do investic, což může v první polovině roku růst investic pod 10%, což je asi polovina stejného období loňského roku. V současné době stát opakovaně snížil poměr rezervních rezerv k bankovním vkladům, ale finanční prostředky nevstupují do oblasti, ale vstupují do nemovitostí, což je stále nepříznivé pro dlouhodobý rozvoj ekonomiky.

Lian Ping, hlavní ekonom Centra finančního výzkumu Bank of Communications, se domnívá, že měnová politika by měla zůstat ve druhé polovině roku stabilní a neutrální. Podle tohoto předpokladu se doporučuje, aby měnová politika byla odpovídajícím způsobem upravena volněji, mírně zvyšovala likviditu a udržovala měnu. Tržní úroková sazba je na rozumné úrovni a tržní likvidita je dostatečně bohatá. V průběhu roku se doporučuje zavést 1-2 cílené snížení RRR, aby bylo nadále podporováno snižování nákladů na dluh bank a dále zvyšovat cílenou podporu malým a mikropodnikům, "tři venkovské" a inkluzivní finance a snížit jejich finanční náklady.


Relevantní odvetví

Související produkty

  • QTZ80(5810) věžový jeřáb
  • 7050 věžový jeřáb
  • Polonahá jeřáb P7527A
  • D260 Vyostřením jeřáb
  • QTK25 Rychlostavitelné jeřáb
  • JZL45 Hromadí stroj